LKW Fahrer (m/w/d) im Fernverkehr und International. Für Transport Towarowy Krzysztof Cichon sp. z o.o.

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym oraz krajowym - Transport Towarowy Krzysztof Cichon sp. z o.o.

Breslau, Polen
International, Fernverkehr

Dieses Jobangebot ist bereits abgelaufen. Du kannst dich jedoch immer noch registrieren, um ähnliche, passende Jobangebote zu erhalten.

Deine Aufgaben

Wymagania:

⊳ prawo jazdy C+E,
⊳ karta kierowcy,
⊳ uczciwość

Dla transportu międzynarodowego oferujemy:

⊳ większość wyjazdów w poniedziałek rano,
⊳ powroty w piątki/soboty,
⊳ przestrzeganie czasu pracy kierowców,
⊳ terminowe wynagrodzenie,
⊳ praca na samochodach ciężarowych marki MAN duże kabiny,
⊳ preferowane kraje wyjazdów Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Dania.

Dla transportu krajowego:

⊳ trasy do kilkuset km dziennie,
⊳ wedle predyspozycji codzienne zjazdy do bazy lub zjazdy co drugi dzień.
Schnell und einfach Interessenten erhalten.

Schon über 305.000 Fachkräfte suchen einen neuen Job über JOBMATCH.ME

JOBMATCH.ME ist der effizienteste Weg, um heutzutage schnell mit Jobsuchenden in Kontakt zu kommen. Schon heute matcht alle 3 Minuten eine Person über die Plattform.