LKW Fahrer (m/w/d) International. ADR Basis für Mb4You Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Kierowca (f/w/d) kat. CE z ADR (w zakresie podstawowym) / MB4YOU Sp. z o.o.

Breslau, Polen
International
Montag - Freitag, Samstag, Sonntag, Schicht, Nachts

Dieses Jobangebot ist bereits abgelaufen. Du kannst dich jedoch immer noch registrieren, um ähnliche, passende Jobangebote zu erhalten.

Das bieten wir Dir

✅ Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do zbliżających się zmian i terminową jego wypłatę

✅ Dodatkowy system premiowania oraz programy motywacyjne

✅ Ubezpieczenie KL za granicą, Ubezpieczenie grupowe

✅ System pracy: pół etatu: 2/2 , cały etat: 3/1 , 4/1 , 6/2 oraz inne do uzgodnienia

✅ Trasy: kraje Beneluks-u, Niemcy i Anglia, Dowóz pracowników do Niderlandów

Deine Aufgaben

➡️ Terminowy transport towarów

➡️ Ekodriving

➡️ Informowanie o zaistniałych problemach w łańcuchu TSL

➡️ Dbanie o powierzone firmowe mienie

Nasze wymagania

➡️ Ważne prawo jazdy kat. C+E

➡️ Ważna karta kierowcy

➡️ Ważne uprawnienia ADR w podstawowym zakresie

➡️ Świadectwo kwalifikacji zawodowej

➡️ Aktualne badania lekarskie

➡️ Aktualne zaświadczenie o niekaralności (z ostatnich 3 m-cy)

➡️ Rzetelność, odpowiedzialność i pracowitość

➡️ Podstawowa znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego

➡️ Praktyka w jeździe kat. C+E min. 1 rok , w jednym z krajów: PL/D/NL/B/UK

Was transportierst Du und womit

✴️ Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor – Mercedes Actros (EURO 6 oraz EURO 5) + Naczepa PACTON max.4 lata
Schnell und einfach Interessenten erhalten.

Schon über 305.000 Fachkräfte suchen einen neuen Job über JOBMATCH.ME

JOBMATCH.ME ist der effizienteste Weg, um heutzutage schnell mit Jobsuchenden in Kontakt zu kommen. Schon heute matcht alle 3 Minuten eine Person über die Plattform.